O NÁS

Zemní práce - zemní práce kvalitně a spolehlivě.

Nabízíme zemní práce se strojem rypadlo - nakladač JCB 3CX. Stroj je  pro zemní práce vybaven lopatou o velikosti 45, 60 a 85 cm s rychloupínákem, paletizačními vidlemi, po dohodě je pro zemní práce možná naklápěcí svahová lžíce o velikosti 150 cm a lopata 30 cm.

Zaměřujeme se nejen na kvalitu námi odvedené zemní práce, ale také vždy dodržujeme dohodnuté termíny a vycházíme svým zákazníkům vstříc. Věříme v sílu dobrého jména, proto jsme velmi spolehliví a pečliví. Při realizaci prací dbáme především na bezpečnost a pečlivost zemních prací.

Provádíme přípravné práce pro stavby, úpravy terénu a  poradíme si i s nakládáním materiálu. Vykopeme, upravíme a odvezeme vše, co si budete přát, a to spolehlivě,rychle bez vynaložení jakékoli fyzické námahy. Našim zákazníkům se snažíme ušetřit náklady a flexibilně se přizpůsobujeme jejich nejen časovým požadavkům. K dispozici pro Vás máme i možnost autodopravy nákladním vozem. Krédem naší firmy je maximální spokojenost klientů s minimálními vynaloženými náklady. Přesvědčte se o našich kvalitách také Vy a neváhejte nás kontaktovat!